Wednesday, 04.25.2018, 7:18 PM
Welcome Guest | RSS
Albanian Hackers Group
Main
Sign Up
Login
Site menu

Seksioni kategoris
My files [147]

Bookmark website

Sondazhi Yne
Votoni webin
Total of answers: 825

Statistika

Total online: 1
Guests: 1
Users: 0

Main » Files » My files

Ju ristartohet pc ?Mesoni si ta eliminoni
05.26.2012, 2:40 AM
Kam pare qe nje numer i madh i antareve kane pasur problem me Restartimin e kompjuterit automatikisht, dhe vendosa qe ta bej nje tuto te vogel dhe te ju tregoi sesi mund ta eliminojne kete problem te vogel :)


___________________________________________________________________________________________________________________________
###########################################################################################################################

Nese kompjuteri juaj ju ristartohet vetevetiu kohe pas kohe atehere kjo gje ne te shumten e rasteve ndodh nga pluhuri i madh qe ka mbrenda kompjuteri juaj dhe temperatura e larte.
Per ta eliminuar kete problem dhe mos te keni shqetesime atehere mjafton te ndiqni keta hapa me poshte :


Shkoni tek My Computer dhe klikoni me tastin e djathte dhe zgjedhni Properties, pastaj klikoni tek tabi Advanced dhe aty poshte tek Startup and Recovery klikoniSettings dhe krejt ne fund vetem ja hiqni Tik-un Automatically Restart qe gjindet tek System failure dhe klikoni OK.
Tani me Pc-ja juaj nuk do te ristartohet automatikisht siq ju ka ndodhur me pare.

Me foto :
Imazh

Imazh

Category: My files | Added by: albanian-hacker
Views: 268 | Downloads: 0 | Rating: 0.0/0
Total comments: 0
Only registered users can add comments.
[ Sign Up | Login ]
Kerko

Share Website

Upload your files

VIDEO


Copyright ALBANIAN-HACKER © 2018
Free web hostinguCoz