Monday, 05.28.2018, 8:10 AM
Welcome Guest | RSS
Albanian Hackers Group
Main
Sign Up
Login
Site menu

Seksioni kategoris
My files [147]

Bookmark website

Sondazhi Yne
Votoni webin
Total of answers: 826

Statistika

Total online: 1
Guests: 1
Users: 0

Main » Files » My files

Facebook Chat ... Trick...
05.26.2012, 2:45 AM
Keni pyetur ndonjëherë dikë ?? se si të fusni Foto ne Facebook Chat... Unë do ju tregoj këtë gjë shumë thjesht...
Eshte shume lehtë vetem ndiqni udhezimet...
Klikoni te ndonjë Shok/Shoqe ne CHAT... Imazh ndiq udhezimet...
Per te futur Foton e Profilit tend ne Chat...vepro keshtu.. Shko te Profili yt ne Facebook.. pastaj aty lart te URL
ku shkruan... p.sh une qe e kam www.facebook.com/Android.Time .. vetëm e beni Copy.. linkun keshtu si une..
Android.Time pastaj shkoni ne Chat dhe shenoni [[Android.Time]] dhe Shtyp Enter.. JA nje Foto...shiko.. 
Binduni vetë.. Imazh
Ndersa tano do ju tregoj se si të fusni Foto ne FB - Chat me madhsi te madhe.. 
Hapni perseri Chatin FB..dhe zgjedhni nje shok/shoqe.. pastaj veproni keshtu///
Shkojme te kjo Faqe >>
Kodi:
http://smileyti.me/
Pastaj klikojme te buttoni '' Browse '' . e zgjedhim Foton.. qe deshirojm ta fusim ne FB - Chat....pastaj e plotesojme kodin qe na shfaqet.. dhe 
kliko pastaj te buttoni '' Upload Now ''.. Pastaj presim ca minuta ( 1 minut).. pastaj do na shfaqet keshtu ..
.ne klikojme te buttoni '' Copy To Clipboard ''.. Ja Foto.. Imazh
Pastaj shkojme te Facebooku ..te Chati ..veprojme keshtu.. shkruajme at kodin qe e kemi bërë 
''Copy To Clipboard '' ...dhe pastaj e bëjmë Paste te Chati.. dhe pastaj shiko Foton.. 
Imazh Ja Foto... Punon ... 100 % ..
Per çdo problem qe keni apo kritikë.,sygjerim.,etj.. thjesht posto ...

Category: My files | Added by: albanian-hacker
Views: 352 | Downloads: 0 | Rating: 2.0/1
Total comments: 0
Only registered users can add comments.
[ Sign Up | Login ]
Kerko

Share Website

Upload your files

VIDEO


Copyright ALBANIAN-HACKER © 2018
Free web hostinguCoz