Sunday, 04.22.2018, 6:07 AM
Welcome Guest | RSS
Albanian Hackers Group
Main
Sign Up
Login
Site menu

Seksioni kategoris
My files [147]

Bookmark website

Sondazhi Yne
Votoni webin
Total of answers: 825

Statistika

Total online: 1
Guests: 1
Users: 0

Main » Files » My files

Chit Chat for Facebook
05.26.2012, 3:50 AM
Pershendetje 

Ky esht nje Messenger i Facebook-it dhe sherben per me pa se sa veta onlin ke ne Facebook dhe 
per te biseduar 

Imazh


Veprojm kshtu 

se pari e bojm Download qet link

Kodi:
http://www.sendspace.com/file/qkow07


E instalojm ne PCPastaj veprojm kshtu

E shkrujt E-mailin me te cilen kyqesh ne Facebook
dhe Passwordin te cilen kyqesh ne Facebook

Imazh

dhe pastaj hapet :)

Shiko edhe foton me posht se si doket

Imazh


Nje njeri i cili del nja linja e Facebookut qe e ke ti shfaqet keshtu:

Po e njejta edhe edhe kur futet nje shok i yti ne Facebook:

Imazh

Category: My files | Added by: albanian-hacker
Views: 344 | Downloads: 0 | Rating: 2.0/1
Total comments: 0
Only registered users can add comments.
[ Sign Up | Login ]
Kerko

Share Website

Upload your files

VIDEO


Copyright ALBANIAN-HACKER © 2018
Free web hostinguCoz