Monday, 05.28.2018, 8:12 AM
Welcome Guest | RSS
Albanian Hackers Group
Main
Sign Up
Login
Site menu

Seksioni kategoris
My files [147]

Bookmark website

Sondazhi Yne
Votoni webin
Total of answers: 826

Statistika

Total online: 1
Guests: 1
Users: 0

Main » Files » My files

Përdorni Gmail më shkurtesat e tastierës
05.26.2012, 1:45 AM

Përdorni Gmail më shkurtesat e tastierës


Duke përdorur shkurtesat e tastierës për Gmail, ju mund ti mbani duart tuaja larg mausit. Më poshtë keni një listë, e cila ju mundëson ti shikoni shkurtesat e tastierës për Gmail.

Veprimi dhe Navigimi
c : krijo mesazh të ri
r : përgjigju
a : përgjigju të gjithave
f : forward
Shift+r : përgjigju në dritare të re
Shift+a : përgjigju të gjithave në dritare të re
Shift+f : forward në dritare të re
e : arkiva
y : fshi etiketën
# : vendos në shportë
! : raporto si spam
+ : shënoje të rëndësishme
- : shënoje të parëndësishme
/ : kërko
s : nyjëtim ylli
z : anulo veprimin e fundit
n : shiko mesazhin e ardhshëm
p : shiko mesazhin e përparmë
? : shfaq shkurtesat e tastierës

Kërcimet
g pastaj i : shkoni tek inboksi
g pastaj t : shkoni tek mesazhet e dërguara
g pastaj d : shkoni tek draftet
g pastaj a : shkoni tek të gjitha mesazhet
g pastaj s : shkoni tek mesazhet fillestare
g pastaj l : shkoni tek etiketat
g pastaj c : shkoni tek kontaktet
g pastaj k : shkoni tek detyrat

Selektimi i E-mail
* pastaj a : selekto të gjitha e-mailat
* pastaj n : deslekto të gjitha e-mailat
* pastaj r : selekto e-mailin e lexuar
* pastaj u : selekto e-mailin e palexuar
* pastaj s : selekto e-mailin fillestar
* pastaj t : selekto e-mailin jofillestar

Për listën e plotë të shkurtesave të tastierës, shtypni ? brenda Gmailit.

Category: My files | Added by: albanian-hacker
Views: 241 | Downloads: 0 | Comments: 1 | Rating: 0.0/0
Total comments: 0
Only registered users can add comments.
[ Sign Up | Login ]
Kerko

Share Website

Upload your files

VIDEO


Copyright ALBANIAN-HACKER © 2018
Free web hostinguCoz