Wednesday, 04.25.2018, 7:24 PM
Welcome Guest | RSS
Albanian Hackers Group
Main
Sign Up
Login
Site menu

Seksioni kategoris
My files [147]

Bookmark website

Sondazhi Yne
Votoni webin
Total of answers: 825

Statistika

Total online: 1
Guests: 1
Users: 0

Main » Files » My files

Qysh Me I Nxjerr Fajllat Nga Nje USB I Prishur?
05.26.2012, 4:04 AM

Ndodh qe te keni dokumente te rendesishme te vendosura ne USB, dhe kur doni ta hapni USB-ne ne kompjuter ju shfaqet nje mesazh qe thote: E:\ is not accessibleThe file or directory is corrupted and unreadable. Ne vazhdim do te ju tregojme se si ta rregulloni kete problem dhe ti hapni fajllat qe gjenden ne te.

Nese provoni ta hapni USB-ne do te shfaqet ky mesazh

Shtypni Start -> Run dhe ne te shkruani cmd. Do te hapet konsola Command Prompt. Ne konsole shkruani Chkdsk e: /r

Komanda chkdsk kontrollon strukturen e diskut per gabime. Pjesa e: tregon shkronjen e diskut, dhe /r urdheron qe gabimet e gjetura te rregullohen.

Ne konsolen e hapur do te shihni fajllat qe po rregullohen.

Pasi te kete perfunduar i tere procesi, shkoni te My Computer dhe hapeni diksun e USB

Category: My files | Added by: albanian-hacker
Views: 3140 | Downloads: 0 | Comments: 1 | Rating: 5.0/2
Total comments: 0
Only registered users can add comments.
[ Sign Up | Login ]
Kerko

Share Website

Upload your files

VIDEO


Copyright ALBANIAN-HACKER © 2018
Free web hostinguCoz