Wednesday, 06.20.2018, 3:22 AM
Welcome Guest | RSS
Albanian Hackers Group
Main
Sign Up
Login
Site menu

Seksioni kategoris
My files [147]

Bookmark website

Sondazhi Yne
Votoni webin
Total of answers: 826

Statistika

Total online: 1
Guests: 1
Users: 0

Main » Files » My files

Qysh Me i Pa Webfaqet ne 3D me Mozilla Firefox?
05.26.2012, 3:56 AM

Mozilla Firefox eshte shfletues shume i fuqishem, dhe tani me disa mundesi shume interesante nder to edhe pamjen 3D.  Me versionin e fundit Firefox 11 eshte e mundur qe ti shihni te gjitha elementet e webfaqes ne perspektiven 3 dimensionale.

Krejt cka duhet te beni eshte te hapni faqen e deshiruar, dhe me pas nga menyja kryesore e shfletuesit Firefox te zgjedhni opcionin Web Developer, dhe me pas Inspect.

Me pas klikoni ne butonin 3D qe gjendet ne pjesen e djathte-poshte te dritares se shfletuesit Firefox.

Tani mund ta shihni webfaqen ne 3D me te gjitha elementet e saj. Mund te manipuloni me pamjen duke perdoru mausin per ta levizur perspektiven nga e cila e shikoni webfaqen, apo edhe ta afroni/largoni duke perdorur rroten e mausit.

Category: My files | Added by: albanian-hacker
Views: 404 | Downloads: 0 | Comments: 1 | Rating: 2.0/1
Total comments: 0
Only registered users can add comments.
[ Sign Up | Login ]
Kerko

Share Website

Upload your files

VIDEO


Copyright ALBANIAN-HACKER © 2018
Free web hostinguCoz