Monday, 04.23.2018, 10:25 PM
Welcome Guest | RSS
Albanian Hackers Group
Main
Sign Up
Login
Site menu

Seksioni kategoris
My files [147]

Bookmark website

Sondazhi Yne
Votoni webin
Total of answers: 825

Statistika

Total online: 1
Guests: 1
Users: 0

Main » Files » My files

Qysh Me Shkarku Fajlla Embed nga Webfaqet?
05.26.2012, 4:03 AM

Ne ditet e sotme Flash-i perdoret ne shume webfaqe per paraqitjen e animacioneve, lojerave, muzikes, reklamave, etj. Fajllat flash neper webfaqe jane te formatit SWF (Small Web Format) dhe jane embed ne webfaqe. Shkarkimi i fajllave SWF qe jane embed ne webfaqe eshte shume i thjeshte dhe mund te behet me secilin shfletues (browser).

Se pari shkoni te faqja qe deshironi ta shkarkoni flash fajllin embed, klikoni me tastin e djathte mbi foto dhe zgjedhni opcionin View Page Info

http://i.imgur.com/Isr1I.png

Selektoni tabin Media dhe gjeni fajllin Embed, klikoni mbi te dhe klikoni Save As

the image

 

Category: My files | Added by: albanian-hacker
Views: 2303 | Downloads: 0 | Comments: 87 | Rating: 5.0/1
Total comments: 0
Only registered users can add comments.
[ Sign Up | Login ]
Kerko

Share Website

Upload your files

VIDEO


Copyright ALBANIAN-HACKER © 2018
Free web hostinguCoz