Wednesday, 04.25.2018, 7:31 PM
Welcome Guest | RSS
Albanian Hackers Group
Main
Sign Up
Login
Site menu

Seksioni kategoris
My files [147]

Bookmark website

Sondazhi Yne
Votoni webin
Total of answers: 825

Statistika

Total online: 1
Guests: 1
Users: 0

Main » Files » My files

Si të krijoni biseda të rreme për Facebook?
05.26.2012, 2:57 AM
Dëshironi të shkruani diçka qesharake në Facebook, por jo me emrin tuaj personal, por me ndonjë emër të famshëm të këngëtarëve ose personazhve tjera të famshme, atëherë ne kemi një zgjidhje për ju. Ndiqni hapat e mëposhtëm për të krijuar një bisedë të rreme për Facebook.

[*]Shkoni tek faqja fakeconvos.com/newconvo.php
[*]Identifikohuni me anë të Facebook duke klikuar në butonin e Facebook ‘Login’
[*]Shkruani emrin e komentuesit.
[*]Zgjidheni një foto profili, duke shfletuar në Google ose tek shokët e Facebook.
[*]Klikoni Add To Stream, pastaj fshini emrin e komentuesit, ndryshoni foton e profilit përsëri, ndryshoni tekstin dhe klikoni Add To Stream (tani kjo do shfaqet si koment tek ai status që keni krijuar) kështu veproni sa herë që dëshironi të shtoni një koment të ri.

Imazh

[*]Biseda e krijuar do të duket kështu:

Imazh
Category: My files | Added by: albanian-hacker
Views: 335 | Downloads: 0 | Rating: 0.0/0
Total comments: 0
Only registered users can add comments.
[ Sign Up | Login ]
Kerko

Share Website

Upload your files

VIDEO


Copyright ALBANIAN-HACKER © 2018
Free web hostinguCoz