Monday, 05.28.2018, 8:13 AM
Welcome Guest | RSS
Albanian Hackers Group
Main
Sign Up
Login
Site menu

Seksioni kategoris
My files [147]

Bookmark website

Sondazhi Yne
Votoni webin
Total of answers: 826

Statistika

Total online: 1
Guests: 1
Users: 0

Main » Files » My files

Si te mbyllim nje e-mail ne Hotmail account
05.26.2012, 3:04 AM
Nëse jeni lodhur nga reklamat,mesazhet abuzuese etj, dhe nuk dëshironi qe ta përdorni një e-mail qe keni hapur ne logarin e Hotmail-it, atëherë veproni kështu.

1.} Hape Mesengjerin si zakonisht duke shkruar imellen tuaj dhe paswordin, (hyni ne MSN);
2.} Kliko ne butonin Open your email inbox,(faqja ku ju i lexoni/dërgoni mesazhet);
3.} Ne fushën ngjyrë te kaltër ne anën e djathte keni dy komanda Options|Help ,ju klikoni Help;
4.} Pasi hapet nji dritare ne katrorin, Search MSN Hotmail Help, shkruani Close Account;
5.} Klikoni ne shigjetën ne fund te katrorit(box-it)
6.} Kliko ne tekstin e kaltër Close your account
7.} Do te ju paraqitet teksti si me poshtë:
If you have a free MSN
account, and don't use
it to sign into another
service, go to the Close Account page,
and then follow the instructions on-screen.

8.} Kliko ne tekstin Close Account page;
9.} Ju hapet një dritare e Re dhe ne fund klikoni butonin Close My Account,
10.}dhe do te merrni konfirmimin se logarija e juaj është mbyllur.
Category: My files | Added by: albanian-hacker
Views: 245 | Downloads: 0 | Rating: 0.0/0
Total comments: 0
Only registered users can add comments.
[ Sign Up | Login ]
Kerko

Share Website

Upload your files

VIDEO


Copyright ALBANIAN-HACKER © 2018
Free web hostinguCoz