Sunday, 04.22.2018, 6:09 AM
Welcome Guest | RSS
Albanian Hackers Group
Main
Sign Up
Login
Site menu

Seksioni kategoris
My files [147]

Bookmark website

Sondazhi Yne
Votoni webin
Total of answers: 825

Statistika

Total online: 1
Guests: 1
Users: 0

Main » Files » My files

Si te perdorim Kameren e pc si kamer sigurie
05.26.2012, 3:14 AM
Ne kete tutorial do te ju tregoj se si mund qe kameren qe perdorim me se shumti per msn ta perdorim edhe si kamer siguri qe regjistron qdo levizje ne ate mjedis se ku ndodhet,e tera qka ju nevojitet eshe ky program Dorgem dhe nje kamer patjeter

http://www.4shared.com/file/CNgJoghz/dorgem210_2.html


tash vazhdojm

1.Pasi qe instalojm ket program e zgjedhim kameren qe e keni ne kompjuter
Imazh
2.klikojm tek prewiev per te vendosu anen se nga do te iqizoj kamera une e bana veq njo si shembull
Imazh
3.klikojm tek butoni Source per te bere ndonje ndryshim sipas deshires se juaj me Brightness ose ndryshime tjera
Imazh
4.Pasi beme ndryshime tek Source klikojm tek butoni Options pasi qe te hapet dritarja vendosim tikun tek Use Motion Detection
Imazh

5.Pastaj klikojm tek Store Settings dhe zgjedhim opcionin file
Imazh
6.Zgjedhim emrin se si do te regjistrohen ngjarjet vendosim tikun tek enable dhe zgjedhim lokacionin se ku do te ruhen ngjarjet p.sh nese duam qe ti ruajm tek admin me po kete emer patio-camera%G%g. ateher veqtem zgjedhim lokacioni dhe e shkrujam kete emer tek shirit save dhe e klikojm save dhe ne fund klikojm save
Imazh
Imazh
Imazh

dhe ne fund klikoni tek opcioni capture now dhe shikoni rezultatet funksioni i kesaj kamere ndalet nese mbyllet dorgem
Category: My files | Added by: albanian-hacker
Views: 526 | Downloads: 0 | Rating: 2.0/1
Total comments: 0
Only registered users can add comments.
[ Sign Up | Login ]
Kerko

Share Website

Upload your files

VIDEO


Copyright ALBANIAN-HACKER © 2018
Free web hostinguCoz