Monday, 05.28.2018, 7:54 AM
Welcome Guest | RSS
Albanian Hackers Group
Main
Sign Up
Login
Site menu

Seksioni kategoris
My files [147]

Bookmark website

Sondazhi Yne
Votoni webin
Total of answers: 826

Statistika

Total online: 1
Guests: 1
Users: 0

Main » Files » My files

Si të shkarkojmë e-mail adresat e shokëve në Facebook(Video)
05.26.2012, 1:49 AM

Si të shkarkojmë e-mail adresat e shokëve në Facebook(Video)

Përshëndetje, në këtë artikull do të shkruajm për një trik interesant, në rrjetin social më të madh Facebook. Shumica e njerëzve kërkojnë mënyra se si të marrin gjith email adresat e shokëve të tyre në Facebook, edhe pse të njejtët nuk i kanë publikuar shfaqur në profilet e tyre.

Fillimisht duhet të krijoni një llogari në yahoo.com, dhe normalisht duhet të posedoni llogarin tuaj në Facebook nga ku dëshironi të nxjerni e-mail adresat. Për më shum shikoni Videon më posht.

 

Category: My files | Added by: albanian-hacker
Views: 318 | Downloads: 0 | Rating: 0.0/0
Total comments: 0
Only registered users can add comments.
[ Sign Up | Login ]
Kerko

Share Website

Upload your files

VIDEO


Copyright ALBANIAN-HACKER © 2018
Free web hostinguCoz