Wednesday, 04.25.2018, 7:17 PM
Welcome Guest | RSS
Albanian Hackers Group
Main
Sign Up
Login
Site menu

Seksioni kategoris
My files [147]

Bookmark website

Sondazhi Yne
Votoni webin
Total of answers: 825

Statistika

Total online: 1
Guests: 1
Users: 0

Main » Files » My files

Si Te Shkarkoni Filma,Video Pa Asnje Program, Dhe Falas
05.26.2012, 3:51 AM
Ketu ju keshilloj nje tjeter gje pa shkarkuar asnje program qe te shkarkoni filma ...video ..lojra e shume e shume gjera tjera....kujte ju intereson..percilleni ate qe shkruaj 
1---gjejeni filmin apo video qe ju intereson
2---hapeni web faqen: ClipNabber - download videos from YouTube, Dailymotion, Vimeo and more!
3---bane copia urlin e filmit apo video
4---shkoni ne web qe keni hapur siq e ceka me larte
(aty vene urlin e copjuar me pare-vendose aty ku shkruan aste the video URL below:
dhe kliko: ( nab wideo)dhe aty ner te hapet :
(Enter video page source code and then click Nab Video again
KUJDES...kjo enter video hapet vetem per filmat qe jane ne metrazh te gjate.....ndersa per video youtube apo video tjera te shkurta jo..
5---kthehuni prapa te filmi..nese jeni ne mega video ,google video,mega upload.....shkurt ku e keni filmin dhe aty duhet te beni kete qe ju shkruaj tani....
shkoni me shigjeten e mausit deri ne fund majtas apo djathtas te video...jo lart apo posht kujdes....vetem majtas ....djathtas
6---klick me te djathten e mausit aty dhe hapet dritarja e ju shkoni ne :
(View Page Source)......hapet blok notte....selekciono te gjitha ato qe shkruan aty dhe bane copie ....
7..kthehuni ne web faqen ku ke vendos urlin dhe bane copie kete aty poshte ku shkruan enter video page.....
8-----futja prap NAB VIDEO dhe u ba ...poshte shifet formati qe doni ta shkarkoni dhe SAVE....TUNG
aha edhe nje ...per video youtube nuk ke nevoj te besh copje (View Page Source)...vetem url mjafton.
Category: My files | Added by: albanian-hacker
Views: 384 | Downloads: 0 | Rating: 2.0/1
Total comments: 0
Only registered users can add comments.
[ Sign Up | Login ]
Kerko

Share Website

Upload your files

VIDEO


Copyright ALBANIAN-HACKER © 2018
Free web hostinguCoz