Monday, 04.23.2018, 10:30 PM
Welcome Guest | RSS
Albanian Hackers Group
Main
Sign Up
Login
Site menu

Seksioni kategoris
My files [147]

Bookmark website

Sondazhi Yne
Votoni webin
Total of answers: 825

Statistika

Total online: 1
Guests: 1
Users: 0

Main » Files » My files

Video nga YouTube ne Desktop?
05.26.2012, 4:07 AM

Ne kete artikull do te tregohet per aplikacionin DeskTube i cili mundeson te shikoni video nga YouTube ne desktopin tuaj.

Shkarkoni programin DeksTube nga ketu, dhe instalojeni ne kompjuterin tuaj.

sshot-2011-05-14-[22-59-20]

Programi eshte i ndertuar ne Adobe Air, dhe instalimi eshte shume i thjeshte.

sshot-2011-05-14-[22-59-47]

Pas instalimit, hapeni programin dhe do te shihni se perdorimi eshte shume i thjeshte.

sshot-2011-05-14-[23-07-18]

Kerkimi i videove behet nga hapesira Search.

sshot-2011-05-14-[23-28-22]

Category: My files | Added by: albanian-hacker
Views: 906 | Downloads: 0 | Comments: 1 | Rating: 2.0/1
Total comments: 0
Only registered users can add comments.
[ Sign Up | Login ]
Kerko

Share Website

Upload your files

VIDEO


Copyright ALBANIAN-HACKER © 2018
Free web hostinguCoz