Wednesday, 04.25.2018, 7:27 PM
Welcome Guest | RSS
Albanian Hackers Group
Main
Sign Up
Login
Site menu

Seksioni kategoris
My files [147]

Bookmark website

Sondazhi Yne
Votoni webin
Total of answers: 825

Statistika

Total online: 1
Guests: 1
Users: 0

Main » Files » My files

Zbuloni kush ju ka fshirë nga lista e miqve në Facebook.
05.26.2012, 1:38 AM

Facebook refuzon të shtoj ndonjë opsion i cili do të ju tregon se kush ju ka larguar nga lista e miqve në rrjetin social, sepse ajo do të thotë një eksperincë negative e përdoruesve. Por, egziston një skriptë e thjeshtë e cila do t’ju ndihmon të mbani nën kontrollë të gjith shokët tuaj online, dhe do t’ju tregon se me cilin duhet të jeni të zemëruar që nuk ju dëshiron në shoqëri.

Unfriend Finder punon si një shtojcë(ang. plugin) për gjithë shfletuesit. Më lehtë instalohet në Chrome, kurse për Firefox nevoitet shtojca Greasemonkey. Në këtë mësim do t’ju tregojmë se si të instaloni këtë opsion tek shfletuesit Chrome dhe Mozilla Firefox. Kurse për shfletuesit tjerë do të duhet të vizitoni faqen zyrtare të Unfriend Finder, dhe aty do të gjeni informacionet e nevojshme.
Category: My files | Added by: albanian-hacker
Views: 290 | Downloads: 0 | Comments: 1 | Rating: 0.0/0
Total comments: 0
Only registered users can add comments.
[ Sign Up | Login ]
Kerko

Share Website

Upload your files

VIDEO


Copyright ALBANIAN-HACKER © 2018
Free web hostinguCoz